USŁUGI GAZOWNICZE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje wiele firm oferujących kompleksowe usługi gazownicze w konkurencyjnych cenach. Montaż pieców gazowych centralnego ogrzewania, naprawa pieców łazienkowych i dwufunkcyjnych ogrzewających pomieszczenia oraz wodę, konserwacja term, przeglądy kuchni gazowych, sprawdzanie szczelności instalacji i aparatów gazowych to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Ursynowa. Gazownik na telefon? Montaż kuchni gazowej? Przegląd instalacji gazowych? Nie musisz już szukać daleko.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
1580
Gotowanie posiłków na gazie to wciąż najbardziej opłacalny sposób, ale żeby instalacja gazowa funkcjonowała bezpiecznie i bezproblemowo musi przechodzić cyklicznie przeglądy przez gazownika. Na Ursynowie działa wielu fachowców, którzy oferują profesjonalne usługi gazownicze dla mieszkańców naszej Dzielnicy.

Jeśli wprowadzasz się do nowego mieszkania na Ursynowie i chcesz zainstalować nową kuchenkę lub wymienić starszą musisz zlecić to gazownikowi profesjonalnie zajmującemu się usługami gazowymi, mającego doświadczenie i wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje. Taka osoba w fachowy sposób zamontuje i podłączy nową kuchenkę do instalacji gazowej w bloku lub domu wielorodzinnym, następnie sprawdzi wszystko specjalnym wykrywaczem gazu, czy nie gaz się nie ulatnia, a to wszystko w sposób zgodny z przepisami oraz przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

Z uwagi na niebezpieczeństwo związane z gazem, montaż instalacji gazowych określają przepisy prawa budowlanego i rozporządzeń (między innymi poszczególne elementy instalacji gazowej muszą być szczelne i być przebadane pod kątem dopuszczalnego ciśnienia panującego w instalacjach).

Gazownicy z Ursynowa nie tylko podłączą kuchenkę gazową, ale również zainstalują całą instalację w domu jedno czy wielorodzinnym.

Kim jest gazownik?
Gazownicy to specjaliści, którzy pracują z urządzeniami gazowymi, instalacjami i wszystkim, co łączy się z gazem. Zajmują się montażem nowych urządzeń, serwisem starych, a także różnego rodzaju naprawami.

Czym jest instalacja gazowa?
Instalacje gazowe to sieć gazowa doprowadzająca gaz do mieszkań w blokach, domach, do zakładów pracy i przedsiębiorstw.

Gazownicy w zależności od rodzaju działalności wykonują następujące usługi gazownicze:

  • Sprawdzają prawidłowe funkcjonowanie urządzeń gazowych, prowadząc przeglądy.

  • Usuwają wycieki gazowe i przeprowadzanie prac remontowych instalacji oraz sieci gazowej.

  • Montują i podłączają urządzenia gazowe jak kuchenki i piecyki.

  • Weryfikują przydatności do użytku urządzeń i przyrządów gazowych.


Jaka jest cena usług gazowniczych w Dzielnicy Ursynów?
Ceny usług gazowych są zróżnicowane i zależą od rodzaju usługi, ceny zaczynają się od około 10 złotych za punkt przy kontroli instalacji gazowej, poprzez około 90 złotych za demontaż piecyka gazowego, aż do około 200 złotych i więcej za usunięcie usterki w kotle gazowym.

Jaki jest koszt instalacji gazowej u gazowników z Ursynowa?
Koszt instalacji gazowej zależy od rodzaju instalacji i jej długości, ceny zaczynają się od około 40 złotych za metr bieżący wykonanej z miedzi, aż do około 90 złotych i więcej za metr bieżący wykonanej ze stali.

Jaki jest koszt podłączenia kuchenki gazowej na Ursynowie?
Cena podłączenia kuchenki zaczyna się od około 70 złotych w górę.

Ile kosztuje montaż i przyłączenie piecyka gazowego u gazownika na Ursynowie?
Ceny zaczynają się od około 120 złotych w górę.

Jaki jest koszt montażu czujnika gazu przez gazownika z Ursynowa?
Koszt montażu czujników gazowych zaczyna się od około 40 złotych w górę.

Ile kosztuje przegląd okresowy kuchenki gazowe na terenie Ursynowa?
Cena przeglądu kuchenek gazowych zaczyna się od około 90 złotych i więcej.

Powyższe ceny usług gazowniczych na terenie Dzielnicy Ursynów, są cenami przykładowymi i szacunkowymi, ponieważ każdy gazownik posiada swoją własną wycenę pracy, zależną od poświęconego czasu, rodzaju naprawy, stopnia skomplikowania pracy i wielu innych rzeczy.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin