LABORATORIA - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje szereg laboratoriów specjalistycznych wykonujących badania z zakresu analityki, hematologii, biochemii, koagulologii, enzymologii oraz endokrynologii. Analizy lekarskie, badania hormonalne, alergeny, testy oddechowe - metoda wykrywania bakterii Helicobacter pylori, markery nowotworowe, badania krwi, testy ciążowe to tylko część usług jakie oferują laboratoria zlokalizowane na terenie Ursynowa. Laboratorium w najbliższej okolicy? Badania morfologiczne? Analizy lekarskie? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
10425
Laboratorium analityczne to miejsce, w którym wykonujemy badania w zakresie analiz lekarskich. Raczej każdy z nas był chociaż raz w takim laboratorium zbadać sobie, chociażby krew lub hormony. Z jednej strony pobieranie krwi kojarzy się większości osób z czymś nieprzyjemnym, z drugiej dla zdrowia powinniśmy to robić cyklicznie, ponieważ kompleksowe badania mogą wcześnie wykryć wiele poważniejszych chorób.

W warszawskiej dzielnicy Ursynów znajdziemy kilka laboratoriów zajmujących się analizami lekarskimi. W ursynowskich laboratoriach możemy zrobić wiele różnych badań. Od zwykłego ogólnego badania krwi w celu określenia ogólnego stanu zdrowia, poprzez badania hormonalne w kierunku wykrycia nadczynności i niedoczynności hormonów, aż po analizy markerów nowotworowych - które mogą być pomocne w diagnostyce nowotworowej.

Zakres badań laboratoryjnych jest naprawdę ogromny. Laboratoria na Ursynowie mają również bardzo atrakcyjne pakiety badań dla Klientów, część również oferuje usługi także na Narodowy Fundusz Zdrowia, ale przede wszystkim bardzo miła obsługa pracowników laboratoriów. Badania możemy zrobić sami na własną rękę lub dostajemy skierowanie od lekarza. Proszę pamiętać, że większość analiz musi być wykonana z próbek pobieranych na czczo, dlatego najlepiej na badania iść z samego rana.

Pewnie ciekawi Państwa, jaka jest cena za badanie laboratoryjne moczu na Ursynowie? Ile trzeba zapłacić za badanie glukozy w laboratorium na Ursynowie? Ile kosztują badania morfologii, OB czy próby wątrobowe (ASPAT, ALAT, Bilirubina, GGTP)? Jaka jest cena badań sprawdzających pracę tarczycy (TSH) w laboratoriach zlokalizowanych na terenie Ursynowa? Ile kosztuje analiza profilu lipidowego trzustki? A może chcą Państwo przebadać się w kierunku hormonów płciowych (prolaktyna, progesteron, testosoteron) i chcą wiedzieć, jaki byłby ich koszt? A interesuje koszt badań z zakresu cytologi ginekologicznej w ursynowskich laboratoriach?

Każde laboratorium zlokalizowane w dzielnicy Ursynów posiada swój cennik usług. Ceny są różne w zależności od rodzaju i ilości badań. Warto również dowiedzieć się o cenach pakietów badań, ponieważ wtedy może wyjść dużo taniej, niż robiąc je pojedynczo. Wykaz wszystkich laboratoriów z Ursynowa znajdą Panstwo w naszym Portalu, zapraszamy do korzystania.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin