LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy, rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Ursynowa. Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10
Świadczymy kompleksowe usług leczniczo-rehabilitacje. Naszą specjalnością jest Klinika ortopedyczna oraz Centrum rehabilitacji. Od samego początku jesteśmy liderem w leczeniu urazów ortopedycznych. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie pomóc zarówno sportowcom jak i osobom aktywnie uprawiającym sport. Nasi lekarze i rehabilitanci należą do grupy najlepszych w Polsce specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, krioterapii, kinesiotapingu, leczenia łąkotki, naderwania wiązadła i urazów kolana oraz inne zabiegi lekarskie.
ul. Ciszewskiego 15 02-777 Warszawa
tel.22 737 50 50
Doświadczeniu naszych lekarzy zaufało dotychczas ponad 350 Klientów instytucjonalnych i wiele tysięcy Pacjentów indywidualnych. Współpracują z nami lekarze niemal każdej specjalności z najlepszych warszawskich szpitali i klinik, oferując naszym Pacjentom swój czas, uwagę, doświadczenie i chęć pomocy w każdej budzącej wątpliwości zdrowotnej sytuacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu możliwe staje się szybkie i rzetelne postawienie diagnozy. Pracę lekarzy wspiera co dzień doskonale wykwalifikowany personel medyczny.
 
ul. Bronikowskiego 55
02-796 Warszawa
tel.kom.603 804 702
tel.22 405 63 75

Każdego dnia dbamy o Twoje zdrowie. Troszczymy się o Ciebie i Twoją rodzinę. Z nami odzyskasz kontrolę nad swoim umysłem i ciałem. Pomożemy Tobie, gdy walczysz z gorączką i potrzebujesz porozmawiać. Wraz z naszymi specjalistami osiągniesz harmonię między ciałem a duchem. Z powodzeniem od ponad 11 lat prowadzimy POZ, ginekologie oraz Dzienny Oddział Leczenia Nerwic. Staranny dobór personelu, wysokie standardy pracy oraz estetyczne wnętrze placówki, zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 
ul. Pustułeczki 37A
02-811 Warszawa
tel.22 251 69 25
tel.kom.696 806 539
Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się terapią i diagnozą dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera, zaburzeniami Zachowania i Autyzmem. Jako nieliczni w Polsce specjalizujemy się i posiadamy uprawnienia do diagnozy małych dzieci (od 1 roku do 3 lat) w kierunku Autyzmu, narzędziami opracowanymi w USA.
ul. Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa
tel.kom.693 722 448

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów w tym lekarzy okulistów oraz świetnie wyszkolonym zespołem pielęgniarskim. Zapraszamy do nas osoby z Ursynowa oraz całej Warszawy.

25738
Zdrowie każdy z nas ma jedno i powinniśmy o nie dbać codziennie. Oprócz regularnych wizyt u lekarza w przychodni i badaniu się powinniśmy również dbać o zdrowie środkami, które mamy na wyciągnięcie ręki. Lekarze od dawna powtarzają ruch to zdrowie, więc ruszajmy się, chodźmy na spacery, biegajmy i ćwiczmy fizycznie. Lekarze zalecają również zdrowe jedzenie, patrzmy, na to, co jemy, jedzmy mniej i zdrowo. Te dwie rzeczy mogą nam pomóc uniknąć nieprzyjemnych wizyt w przychodni u lekarza.

Natomiast czasami zdarzy się tak, że nawet największe dbanie o zdrowie nie uchroni nas całkowicie od choroby i kontuzji. W takim przypadku musimy się wybrać do jednej z kilku przychodni prywatnych zlokalizowanych na Ursynowie. Lekarzy specjalistów i przychodni prywatnych w dzielnicy Ursynów jest naprawdę dużo i każda świetnie wyposażona a lekarze z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Kiedy wybierzemy już odpowiednią ursynowską przychodnię prywatną, czas wybrać lekarza. Jeśli nie wiemy, jakiego pomogą nam napewno Panie w recepcji.

Problemy ze zwichnięciem czy złamaniem kości? Tu na pewno odpowiedni będzie lekarz o specjalizacji w chirurgii. Jeśli mamy problemy z alegrią powinniśmy się umówić z lekarzem alergologiem. Problemy ze skórą? Tutaj sprawdzi się lekarz dermatolog. Badanie okresowe podczas ciąży? Lekarze ginekolodzy i gabinet ginekologiczny. Mamy problem ze wzrokiem? Tu nam pomoże lekarz okulista. Jeśli będziemy musieli zrobić prześwietlenie, pomoże nam w tym lekarz radiolog. Badania związane z podejrzeniem nowotworowym? Lekarze onkologi postarają nam się pomóc. Jeśli chcemy iść z dzieckiem, to na pewno pediatra dziecięcy nam pomoże. Jeśli mamy problem z depresją i chorobami o podłożu psychologicznym to lekarze psychiatrzy i psychologowie będą idealni. Jeśli dotyka nas problem z żołądkiem, wtedy lekarz gastrolog będzie odpowiedni. Potrzebujemy badań okresowych do pracy? Lekarz medycyny pracy nam pomoże. Specjalizacji lekarskich jest bardzo dużo, a będąc w jednej z przychodni prywatnych na Ursynowie, na pewno trafimy do odpowiedniego.

A jaki jest cennik usług lekarskich w przychodniach prywatnych na Ursynowie? Ile kosztuje konsultacja gastrologa w ursynowskim gabinecie lekarskim? Jaka jest cena wizyty u lekarza kardiologa przyjmującego na Ursynowie? Jaka jest cena konsultacji u lekarzy dermatologów przyjmujących w ursynowskich przychodniach prywatnych? Jaki jest koszt badań z zakresu medycyny pracy? A jaka cena wizyty domowej lekarza pierwszego kontaktu? Każdy przychodnia prywatna i prywatny gabinet lekarski na terenie Ursynowa ma swój własny cennik usług i zabiegów lekarskich. Ceny są uzależnione od rodzaju badania, długości wizyty, jak również od wiedzy i doświadczenia lekarza. Najlepiej samemu zorientować się, jakie są ceny badań i wizyt lekarskich.

W naszym Portalu staramy się Państwu prezentować wszystkie przychodnie prywatne i gabinety lekarskie zlokalizowane na terenie dzielnicy Ursynów. Potrzebujesz wizyty u lekarza? Wybierz odpowiednią przychodni prywatną z naszym Portalem.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin