Wizytówka firmy: SZPZLO Poradnia Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu

Kontakt: SZPZLO Poradnia Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu
targeo
ul. Samsonowska 1 02-829 Warszawa
tel.22 648 66 57
Opis firmy i działalności:

Zapraszamy osoby pełnoletnie (górna granica wieku nie istnieje) których problemy osobiste, rodzinne, zawodowe wiążą się w jakikolwiek sposób z alkoholem. Przyjmujemy osoby, które stwierdzają u siebie, że alkohol lub alkohol wraz z innymi środkami psychoaktywnymi może być jedną z przyczyn kłopotów i chcą sobie z tym poradzić. Zapraszamy także osoby, które doświadczają konsekwencji wynikających z nadużywania alkoholu przez bliskich.

Programy pomocy dla osób z problemem alkoholowym i dla członków ich rodzin są podobne. Jest to psychoterapia indywidualna i grupowa. Na terapię grupową kierujemy gdy specjalista oceni, że pacjent jest do tego wewnętrznie gotowy. Na sesje indywidualne umawiamy się w terminach w miarę możliwości dogodnych dla Państwa, sesje grupowe odbywają się głównie w godzinach popołudniowych. Program podzielony jest na bloki kilkumiesięczne i nie umawiamy się od razu na całość lecz na każdy etap osobno. Należy jednak przejść ten program etap po etapie w jednym ciągu.

Cenimy także program 12 Kroków i zachęcamy do korzystania równolgle z terapią z mityngów Alkoholików Anonimowych, Al-Anon i DDA.

W poradni przyjmuje lekarz specjalista psychiatra. Wszyscy nasi pacjenci są kierowani na konsultację psychiatryczną.

Podczas wizyty specjalista dokonuje w trakcie rozmowy diagnozy, proponuje formy pomocy. Może też zapaść umowa na rozpoczęcie psychoterapii.

Produkty, usługi, marki:

Mamy dla Państwa ofertę diagnozy i przede wszystkim pomocy psychologicznej realizowanej w ramach trzech programów:

  • dla osób uzależnionych,
  • dla osób współuzaleznionych,
  • dla dorosłych, którzy wychowali sie w rodzinach z problemem alkoholowym.
Godziny otwarcia:
  • Od poniedziałku do czwartku - 7:00-20:00
  • Piątek - 7:00-15:00
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin