Wizytówka firmy: SZPZLO Przychodnia Kajakowa

Kontakt: SZPZLO Przychodnia Kajakowa
targeo
ul. Kajakowa 12 02-838 Warszawa
tel.22 855 47 37
Opis firmy i działalności:

Przychodnia publiczna na ulicy Kajakowej 12 w warszawskiej dzielnicy Ursynów zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną dla swoich pacjentów. Znajdująca się w dogodnej lokalizacji, ta przyjazna i nowocześnie wyposażona placówka medyczna oferuje szeroki zakres usług medycznych, które pozwalają na skuteczną diagnostykę, leczenie i profilaktykę.

Podstawowa opieka zdrowotna jest jednym z kluczowych elementów oferty tej przychodni. Zespół doświadczonych lekarzy rodzinnych i pielęgniarek zapewnia opiekę w zakresie badań profilaktycznych, diagnozowania chorób, leczenia ogólnego oraz monitorowania stanu zdrowia pacjentów. Przychodnia ta stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta, dbając o zapewnienie wsparcia i odpowiednich porad medycznych.

Dodatkowo, przychodnia posiada poradnie specjalistyczne, które umożliwiają skierowanie pacjentów do wyspecjalizowanych lekarzy w różnych dziedzinach medycyny. Poradnia położnictwa i ginekologii zapewnia kompleksową opiekę dla kobiet w każdym wieku, w tym badania profilaktyczne, diagnostykę, leczenie chorób oraz wsparcie w ciąży i porodzie. Poradnia okulistyczna oferuje specjalistyczną opiekę nad wzrokiem, badania diagnostyczne, konsultacje okulistyczne i dobór okularów. Poradnia urologiczna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn i kobiet. Natomiast poradnia chirurgii ogólnej oferuje konsultacje, diagnostykę oraz zabiegi chirurgiczne związane z różnymi schorzeniami.

Przychodnia publiczna na Kajakowej 12 oferuje również pracownie diagnostyczne, które pozwalają na kompleksową ocenę stanu zdrowia pacjenta. Pracownia USG przeprowadza badania ultrasonograficzne w celu wczesnego wykrywania chorób narządów wewnętrznych, oceny struktury i funkcji narządów, a także monitorowania rozwoju płodu u kobiet w ciąży. Pracownia EKG specjalizuje się w diagnozowaniu chorób serca i układu krążenia poprzez wykonywanie elektrokardiografii. Pracownia RTG wykorzystuje promieniowanie rentgenowskie w celu uzyskania obrazów narządów wewnętrznych, co jest niezwykle pomocne w diagnozowaniu różnych schorzeń. Natomiast pracownia endoskopii wykonuje badania endoskopowe, które umożliwiają wnikliwe oględziny i diagnostykę przewodu pokarmowego i układu oddechowego.

Ta przychodnia publiczna na ulicy Kajakowej 12 w Warszawie to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na wysokiej jakości opiekę zdrowotną, indywidualne podejście do ich potrzeb oraz nowoczesne metody diagnozowania i leczenia. Zespół doświadczonych lekarzy i personelu medycznego zapewnia profesjonalną obsługę, a dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dostęp dla pacjentów. Niezależnie od potrzeb medycznych, ta przychodnia stara się zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i dbać o ich zdrowie i dobrostan.

Produkty, usługi, marki:

Oferta:

  • Podstawowa opieka zdrowotna

Poradnie specjalistyczne:

  • Położnictwo i ginekologia
  • Okulistyka
  • Urologia
  • Chirurgia ogólna

Pracownie diagnostyczne:

  • USG
  • EKG
  • RTG
  • Endoskopia
Godziny otwarcia:

Godziny pracy - poniedziałek – piątek od 7:30 do 19:30.

 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin