Wizytówka firmy: ADWOKAT Joanna Wędrychowska

Kontakt: ADWOKAT Joanna Wędrychowska
targeo
ul. Puławska 405 (parter)02-801 Warszawa
tel.kom.601 921 443
Opis firmy i działalności:

Kancelaria zajmuje się prawem procesowym - cywilnym oraz karnym. Adwokat Joanna Wędrychowska prowadzi między innymi liczne procesy tzw. 'Frankowiczów', czyli kredytobiorców posiadających kredyty hipoteczne indeksowane lub denominowane do waluty frank szwajcarski.

W zakresie cywilnego procesu sądowego Kancelaria posiada również doświadczenie związane ze sprawami spadkowymi, dotyczącymi nieruchomości, odszkodowawczymi oraz z branżą transportową.

W ramach współpracy z warszawskimi kancelariami adwokackimi adwokat Joanna Wedrychowska zajmowała się procesami sądowymi dot. nieruchomości Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”,obsługą podmiotów  mających za zadanie rozdysponowywanie funduszy europejskich (m.in. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej i Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych Lasów Państwowych), jak również podmiotów korzystających z funduszy europejskich (w szczególności Beneficjentów otrzymujących wsparcie za pośrednictwem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju).

Adwokat Joanna Wędrychowska występuje również jako obrońca w sprawach karnych i pełnomocnik osób pokrzywdzonych przestępstwem. Zajmuję się zarówno typowymi sprawami karnymi, jak i dotyczącymi przestępczości gospodarczej oraz błędów medycznych.

Adwokat Joanna Wędrychowska jest adwokatem w Izbie Adwokackiej w Warszawie, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UW uzyskała również tytuł magistra na kierunku stosunki międzynarodowe. Ponadto w 2013 roku ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji UW Podyplomowe studium zapobiegania przestępczości gospodarczej, skarbowej i przeciwko mieniu.

Produkty, usługi, marki:

Klienci indywidualni:

  • Sprawy karne
  • Sprawy cywilne
  • Porady prawne

Klienci firmowi:

  • Obsługa prawna
  • Fundusze europejskie
  • Porady prawne
Powrót: Ursynów > kancelarie
| 335
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin