Wizytówka firmy: BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24h

Kontakt: BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24h
targeo
ul. Kazimierzowska 43 02-572 Warszawa
tel.kom.501 198 737 (24h)
Opis firmy i działalności:

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe "JAKUBISIAK" Dariusz i Mariusz Jakubisiak utworzyliśmy 25 lat temu. Jest to firma rodzinna, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyrobienie umiejętności indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dzięki temu potrafimy odpowiedzieć na pojawiające się szczególne potrzeby osób pogrążonych w żałobie. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która zajmuje się załatwianiem wszelkich niezbędnych formalności, zarówno w szpitalu i w domu opieki jak również na cmentarzu czy w krematorium. Pomagamy uzyskać wypłatę zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, WBE, MSWiA. Wspieramy i doradzamy na każdym etapie organizacji uroczystości pogrzebowej.

Rozwijamy i otwieramy na pojawiające się potrzeby rynku, tak by móc z powodzeniem spełniać oczekiwania naszych klientów. Jednym z naszych priorytetów jest stałe podnoszenie jakości usług i kwalifikacji naszych pracowników. Wyznacznikiem naszej działalności jest uczciwość, co stanowi naprawdę solidny fundament działalności naszego przedsiębiorstwa. Potrafimy nie tylko wesprzeć i doradzić, potrafimy zrozumieć jak trudną sytuacją jest pożegnanie kogoś bliskiego. Rozumiemy jak ciężkie może być podejmowanie decyzji w tak trudnym momencie, dlatego zapewniamy pełną i kompleksową opiekę podczas organizowania i przeprowadzania ceremonii pogrzebowej.
Jesteśmy firmą rodzinną i kładziemy duży nacisk na przyjazną atmosferę. U nas nie nikt nie zostanie potraktowany machinalnie i przedmiotowo, nasi pracownicy posiadają nie tylko wiedzę, ale są również doskonałymi praktykami w kontaktach międzyludzkich i mają szeroko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Produkty, usługi, marki:

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę oferujemy:

  • Organizacja pogrzebów we wszystkich obrzędach (religijnym, świeckim i in.)
  • Całodobowy przewóz zmarłych na terenie całego kraju
  • Załatwianie formalności związanych z pogrzebem ( w szpitalach, urzędach, zarządach cmentarzy, kościołach i ZUS-ie.)
  • Organizacja kremacji

A także:

  • Zamieszczanie nekrologów w prasie lokalnej i krajowej
  • Przewóz osób autokarem lub mikrobusem
  • Oprawa muzyczna (organista, trąbka, skrzypce)
  • Całoroczna opieka nad grobami
  • Oprawa multimedialna pogrzebu
BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24hBIURO USŁUG POGRZEBOWYCH JAKUBISIAK Usługi Pogrzebowe 24h
Powrót: Mokotów > usługi pogrzebowe
| 1487
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin