Wizytówka firmy: PRZEDSZKOLE KREATYWNE DZIECI

Kontakt: PRZEDSZKOLE KREATYWNE DZIECI
targeo
ul. Maszewska 20/U2 01-925 Warszawa
tel.kom.534 676 222
Opis firmy i działalności:

Kadra pedagogiczna to wykwalifikowana grupa ludzi, która lubi i szanuje pracę z dziećmi, tworząc zgrany zespół. Realizując program wychowania przedszkolnego dbamy o jakość zajęć, w myśl zasady, że nie ilość się liczy.

Małe grupy (10 dzieci) dają szansę na ich optymalny rozwój, a nauczycielom sposobność do indywidualnego podejścia oraz dokładnego poznania potrzeb maluchów. Dysponujemy lokalem na parterze oraz placem zabaw tuż obok. Całość to po prostu dobrze zaprojektowane, funkcjonalne i bezpieczne przedszkole. Wykorzystane materiały do jego wykończenia są przyjazne dzieciom. Przyrządy, przybory oraz elementy wyposażenia posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty jakości.

Jesteśmy przekonani, że stymulacja dziecka powinna odbywać się na różnych płaszczyznach funkcjonowania. Dlatego nasze przedszkole Kreatywne Dzieci nie jest przedszkolem ani językowym, ani sportowym, ani o profilu artystycznym czy muzycznym. Łączymy jednak w równych proporcjach wszystkie wymienione aspekty, ponieważ stawiamy na wszechstronność. Metody, które wykorzystujemy w pracy to m.in.: samodzielnych doświadczeń, Total Physical Responce (reagowanie całym ciełem), nauki poprzez zabawę, twórczych zajęć ruchowych: gimnastyka Rudolfa Labana, pedagogiki zabawy „Klanzy”, prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej – dziecięca matematyka.

Utworzyliśmy również jedną, kameralną grupę naszym najmłodszym podopiecznym (1,5 – 2,5 lat). Dzięki temu, Państwa dzieci w chwili kiedy będą na to gotowe, będą mogły płynnie przejść z grupy żłobkowej do kolejnego etapu jakim jest przedszkole. Takie rozwiązanie sprawi, że dzieci będą czuły się bezpiecznie, a Państwo unikniecie dodatkowych stresów.

W czasie całodziennego pobytu dzieci otrzymują cztery posiłki dziennie, które zapewnia zaufana, sprawdzona firma zewnętrzna.

Produkty, usługi, marki:

Atuty Przedszkola:

  • Kreatywne Dzieci realizują podstawę programową, zgodnie z wytycznymi MEN.
  • Program podstawowy (zajęcia muzyczne, rytmiczne, plastyczne, matematyczne) został rozszerzony o zajęcia poprawiające zdolność efektywnego uczenia się i metody, które stymulują funkcje prawej i lewej półkuli. Skupiamy się również na zwiększaniu kreatywności u najmłodszych, pracując w oparciu o koncepcję nauki poprzez zabawę.
  • Zadania/ćwiczenia/zabawa dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci.
  • Bardzo dużą uwagę przykładamy do utrzymania równowagi pomiędzy czasem wolnym, a edukacją. Wiemy, że nadmierna stymulacja może zaburzyć rozwój dziecka i wpływać negatywnie między innymi na sen, skupienie, dziecko staje się drażliwe, nadpobudliwe.
  • Dążymy do tego aby dzieci podczas pobytu w przedszkolu po prostu dobrze się bawiły, a przy tym w naturalny sposób czerpały wiedzę, którą będą mogły wykorzystać w przyszłości.
  • Przedszkole Kreatywne Dzieci współpracuje również z logopedą oraz psychologiem dziecięcym.
Godziny otwarcia:
  • Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 18.00.
Powrót: Bielany > przedszkola
| 528
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin