Ząbki Portal Informacyjny Ząbek City Media

Wizytówka firmy: ACCEPT Kancelaria Księgowa

Kontakt: ACCEPT Kancelaria Księgowa
targeo
ul. Traugutta 1 05-091 Ząbki
tel.kom.500 107 913
Opis firmy i działalności:

Zaangażowanie przedsiębiorstwa z zewnątrz do obsługi księgowej, płacowej i kadrowej przynosi przed wszystkim dużą oszczędność finansową, zmniejsza zatrudnienie, a także odciąża przedsiębiorstwo pod względem załatwiania wszelkich formalności związanych z pracownikami. Jednocześnie nie ma już potrzeby posiadania drogiego sprzętu komputerowego i oprogramowania właściwego dla księgowości oraz szeregu innych urządzeń pomocniczych, co znacznie ogranicza koszty u naszych kontrahentów.

Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa naszych klientów. Czyli począwszy od załatwienia wszystkich spraw rejestracyjnych przedsiębiorstwa, przez bieżące księgowanie dokumentów, pomoc w utrzymaniu bieżącej płynności przedsiębiorstwa (pomoc w windykacji należności), do udziału w likwidacji firmy.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych kontrahentów, oferujemy rzetelną, profesjonalną i terminową obsługę. Jesteśmy po to, aby nasz klient miał pewność, że buduje, prowadzi swoje przedsiębiorstwo z należytą starannością i dokładnością. Jesteśmy po to, aby budować i rozbudowywać solidne i dochodowe firmy.

Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Chcemy, aby nasi klienci jak najmniej czasu poświęcali sprawom finansowo-księgowym, a jednocześnie byli w 100% zadowoleni z oferowanych przez nas usług.

Produkty, usługi, marki:

    Przedmiot działalności:

  • Kompleksowa obsługa spółek prawa handlowego, krajowych i zagranicznych
  • Kompleksowa obsługa małych i średnich przedsiębiorstw
  • Prowadzenie pełnej księgowości – księgi handlowe
  • Książka przychodów i rozchodów oraz ryczałt
  • Finansowo-księgowa obsługa wspólnot mieszkaniowych
Powrót: Ząbki > biura rachunkowe
| 963
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin