Wizytówka firmy: AGNIESZKA RABENDA-OZIMEK Kancelaria Radcy Prawnego

Kontakt: AGNIESZKA RABENDA-OZIMEK Kancelaria Radcy Prawnego
targeo
ul. Nowogrodzka 50 lok.51500-695 Warszawa
tel.kom.501 015 613tel.kom.519 050 972
targeo
ul. Apartamentowa 15 m.1502-495 Warszawa
targeo
ul. Domaniewska 37 lok.2.43 (Budynek Zepter)02-672 Warszawa
targeo
ul. Bodycha 77 05-816 Michałowice
Opis firmy i działalności:

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Rabenda-Ozimek działa na rynku od 2005 roku w oparciu o zespół współpracujących ze sobą doświadczonych prawników i ekspertów, którzy zdecydowali się połączyć siły celem zapewnienia Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej.

Podstawowym zakresem działalności Kancelarii jest obsługa korporacyjna, prawo gospodarcze, kontrakty handlowe, prawo autorskie, prawo własności intelektualnej i przemysłowej, prawo telekomunikacyjne, prawo administracyjne i prawo pracy, prawo mediów, ochrona dóbr osobistych oraz prawo budowlane.

Prawnicy Kancelarii to specjaliści, którzy świadczyli usługi dla liderów branżowych polskiej gospodarki oraz dla administracji rządowej. Posiadają szerokie doświadczenie biznesowe w wielu sektorach gospodarki, dzięki temu Klienci Kancelarii mogą być pewni, że proponujemy dobre i sprawdzone rozwiązania.

Ambicją Kancelarii jest zapewnienie Klientom usług z zakresu obsługi kadr, księgowości i rachunkowości, doradztwa podatkowego, własności przemysłowej oraz marketingu i PR. Umożliwia nam to współpraca Kancelarii z gronem ekspertów posiadających szeroki zakres umiejętności praktycznych.

Pragniemy być doradcą Klienta w jego codziennej działalności. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w sprawy Klientów daje gwarancję dobrze wykonanego zlecenia i uzyskania efektywnego rozwiązania.

Praktyka Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Rabenda-Ozimek koncentruje się na obszarze prawa gospodarczego, a w szczególności na obsłudze korporacyjnej spółek. Podstawowym zakresem działalności Kancelarii jest prawo handlowe, prawo cywilne, prawo autorskie ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii.

Nasi prawnicy zajmują się zagadnieniami z zakresu rynku elektronicznego (e-commerce), prawa tele-komunikacyjnego, prawa mediów, prawa reklamy i prawa prasowego oraz szeroko pojętą ochroną dóbr osobistych oraz danych osobowych. Doradzamy w zakresie prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego oraz prawa budowlanego. Pomagamy Naszym Klientom w pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy unijnych.

Największe doświadczenie posiadamy w obsłudze podmiotów gospodarczych świadczących szeroko pojęte usługi teleinformatyczne. W tym zakresie, poza bieżącą obsługą korporacyjną spółek, sporządzamy i uczestniczymy w negocjowaniu kontraktów handlowych dotyczących usług teleinformatycznych, w tym umów międzynarodowych, czy też licencji na zakup określonych produktów. Reprezentujemy naszych Klientów przed UKE oraz przed sądami administracyjnymi.

Ponadto prawnicy Kancelarii specjalizują się w procesach sądowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa pracy, a także w doradztwie w zakresie inwestycji budowlanych, prawie energetycznym, zamówieniach publicznych i prawie wspólnotowym. Korzystając w każdej z w/w dziedzin z doradztwa wyspecjalizowanych i starannie dobranych ekspertów współpracujących z Kancelarią. Zapewniamy także kompleksowe zastępstwo przed organami administracyjnymi wszystkich instancji.

Produkty, usługi, marki:

Zakres działalności:

  • Obsługa korporacyjna i prawo gospodarcze
  • Kontrakty handlowe
  • Prawo autorskie
  • Prawo nowych technologii
  • Prawo telekomunikacyjne
  • Prawo mediów
  • Prawo pracy
  • Ochrona dóbr osobistych i danych osobowych
  • Prawo nieruchomości
Powrót: Śródmieście > kancelarie
| 2250
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin