Wizytówka firmy: AKADEMIA UŚMIECHU DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK

Kontakt: AKADEMIA UŚMIECHU DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK
targeo
ul. Przybyszewskiego 69 01-824 Warszawa
tel.22 834 65 12
Opis firmy i działalności:

Akademia Uśmiechu jest dwujęzycznym przedszkolem i żłobkiem prowadzonym przez wykwalifikowaną i pełną pasji kadrę pedagogiczną. Jednym z naszych najważniejszych celów jest przygotowanie dzieci zarówno do radzenia sobie z nauką w szkole podstawowej, jak i pomoc w zdobyciu wszechstronnych umiejętności potrzebnych w radzeniu sobie w obecnym świecie. Służą temu prowadzone w placówce kreatywne zajęcia. Dbamy o to, aby panowała tu atmosfera bezpieczeństwa i życzliwości.

Staramy się kształtować cechy samodzielności, odpowiedzialności, wrażliwości na urodę otoczenia. Uczymy logiki w myśleniu. Absolwenci naszego przedszkola są dziećmi posiadającymi świadomość własnej wartości, obszerny zakres wiedzy o otaczającym świecie oraz świetne podstawy do dalszego poznawania języka angielskiego.

Ponadto istotny jest dla nas kontakt dzieci ze sferą kultury - przynajmniej raz na miesiąc gościmy zespół teatralny lub muzyczny. Organizujemy także wycieczki do teatrów, muzeów, filharmonii i innych ośrodków kultury.

Przywiązujemy również wagę do aktywności fizycznej. Dzięki współpracy z LEGIA Soccer Schools i Przedszkoliadą dzieci uczestniczą w różnego rodzaju atrakcjach poza terenem placówki.

Ściśle współpracujemy z Rodzicami, prowadzimy szereg spotkań rodzinnych oraz warsztatów z ekspertami.

Powrót: Żoliborz > przedszkola
| 376
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin