Wizytówka firmy: BABYROOM PRESCHOOL

Kontakt: BABYROOM PRESCHOOL
targeo
ul. Rydygiera Ludwika 15A 01-793 Warszawa
tel.kom.607 617 417
Opis firmy i działalności:

Dwa lata później stworzyłyśmy - Baby room, miejsce niepowtarzalne, w którym wraz z zespołem doświadczonych pedagogów zapewniałyśmy opiekę i prawidłowy rozwój dzieci do lat 3.

Aby nasi żłobkowicze mogli kontynuować edukację z nami, powstała nasza pierwsza placówka dla dzieci po 3 roku życia.
W 2010 roku zostało otwarte przedszkole Baby room Preschool przy ul. Promyka 33, w którym wspieramy twórczy rozwój dziecka i kładziemy nacisk na naukę języka angielskiego.

We wrześniu 2012 powstało kolejne wspaniałe miejsce – Przedszkole Niepubliczne Baby room Preschool przy ul. Rydygiera 15 A.

Program Baby room Preschool został stworzony w oparciu o wiedzę na temat wpływu wnętrza przedszkola na twórczość dziecka. Może się ona wyrażać w zdolności twórczego myślenia, w aktywności plastycznej, muzycznej, językowej, ruchowej oraz zabawie. Stymulacja tych wszystkich aktywności jest bardzo ważna dla rozwoju, gdyż kształtuje twórczą postawę dziecka i pozwala mu na zdobycie różnorodnych doświadczeń w wielu dziedzinach.

Baby room Preschool dostarcza dziecku stymulacji do podejmowania tych aktywności. W Baby room Preschool kładziemy nacisk na wychowanie estetyczne dotyczące estetyki życia codziennego, obcowania dzieci z przyrodą, sztuką i wytworami techniki. Obejmuje ono działalność plastyczno - konstrukcyjną, umuzykalnienie oraz kulturę żywego słowa.

Baby room Preschool nie obciąża dziecka nadmiarem bodźców, ponieważ jego wnętrze ograniczone jest do minimum mebli a kolorystyka jest stonowana.

Jeżeli chodzi o płaszczyznę metodyczną to jest ona realizowana poprzez atrakcyjne i bogate programy nauczania. Udział dziecka w zajęciach o różnorodnej tematyce stymuluje i rozwija jego twórczość.

Produkty, usługi, marki:

Podstawa Programowa:

  • Pracujemy w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego określoną przez MEN wydawnictwa WSiP „Tropiciele“.

Dodatkowo realizujemy:

  • Dziecięca matematyka E. Gruszczyk – Kolczyńska
  • Metoda Dobrego Startu M. Bogdanowicz
  • Nauka czytania G.Doman.
  • Program rozowju percepcji i koordynacji wzrokowej wg. M. Frostig and Horne
  • Pedagogika zabawy
  • Glottodydaktyka wg. prof. B. Rocławskiego
Powrót: Żoliborz > przedszkola
| 370
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin