Wizytówka firmy: Biuro Księgowe EUROPODATNIK Kancelaria Księgowo-Podatkowa

Kontakt: Biuro Księgowe EUROPODATNIK Kancelaria Księgowo-Podatkowa
targeo
ul. Pandy 11 lok.1502-202 Warszawa
tel./fax.22 848 37 73tel.kom.605 855 890
Opis firmy i działalności:

Joanna Jasińska - Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe na kierunku „Nowoczesna rachunkowość finansowa i zarządcza”. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na szkoleniach i seminariach organizowanych przez uznane instytucje finansowe. Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej poznawała na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest doradcą podatkowym, księgową z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, ekspertem w dziedzinie podatków.

Biuro rachunkowe Posiada aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej doradcy podatkowego obejmujące czynności doradztwa podatkowego, o których mowa w art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 5 lipca 1996 roku o doradztwie podatkowym oraz czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ubezpieczenie Kancelarii Podatkowej EuroPodatnik równa się bezpieczeństwo Klienta.

Świadczymy usługi z wykorzystaniem zintegrowanego systemu informatycznego CDN Optima, który pozwala na równoczesną, bezkonfliktową obsługę księgową kilku firm, niezależnie od liczby dokumentów i zatrudnionych pracowników. Współpraca z nami to bezproblemowe i przyjemne rozpoczęcie i rozwijanie działalności gospodarczej, ponieważ załatwimy w imieniu Klienta wszelkie formalności urzędowe i rejestracyjne związane z uruchomieniem działalności gospodarczej. Przygotujemy i poprowadzimy firmę od strony księgowej, podatkowej i sprawozdawczości finansowej.

Produkty, usługi, marki:

Zakres działalności:

  • Kadry i płace
  • Księgowość
  • Doradztwo podatkowe
Powrót: Mokotów > biura rachunkowe
| 795
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin