Wizytówka firmy: DORADCA PODATKOWY Mariusz Jerzy Świderski

Kontakt: DORADCA PODATKOWY Mariusz Jerzy Świderski
targeo
ul. Trakt Lubelski 393A 04-667 Warszawa
tel.kom.501 376 502
Opis firmy i działalności:

Uruchomienie własnej firmy przypomina rozpoczęcie wielkiej, pasjonującej podróży w nieznane. Oczywiście można odbyć ją samodzielnie, ale czy wtedy nie umknie nam przez przypadek jakaś pasjonująca przygoda? Czy próbując nadążyć za dynamicznie zmieniającymi się przepisami podatkowymi lub księgując mozolnie kolejne faktury można być pewnym, że nie przeoczymy niechcąco atrakcyjnego zapytania ofertowego?

Czasami warto skorzystać z pomocy Doradcy, który pomoże przygotować się do podróży (przez pomoc w wyborze formy opodatkowania), zoptymalizuje ustawienie żagli tak, aby jak najpełniej mogły wykorzystać wiejący wiatr (poprzez optymalizację podatkową), zapewni utrzymanie właściwego kursu omijającego niebezpieczne rafy (poprzez bieżące porady i opinie podatkowe), ochroni przed niechcianymi gośćmi na pokładzie (reprezentując podatnika przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi) oraz skrzętnie i prawidłowo udokumentuje podróż (prowadzenie księgowości). A wszystko to zrobi w pełnej dyskrecji… (ustawowa tajemnica zawodowa, z której może Doradcę zwolnic tylko sąd). Przy takiej pomocy Kapitanowi pozostaje tylko skupić się na czerpaniu korzyści z wyprawy.

Produkty, usługi, marki:

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą proponuję następujące usługi:

  • porady w zakresie wyboru formy opodatkowania
  • pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej
  • prowadzenie księgowości firmy (Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, Ryczałt Ewidencjonowany, Księgi Handlowe, Rejestry VAT itp.)
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych i deklaracji ZUS (elektroniczny podpis kwalifikowany)
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (zgłoszenia do Państwowej Inspekcji Pracy, akta osobowe, listy płac ewidencja czasu pracy, kartoteki urlopowe itp.)
  • reprezentowanie podatnika przed organami podatkowymi
  • udzielanie bieżących porad i opinii podatkowych
  • Koszt świadczonych usług ustalany jest w oparciu o obowiązujący cennik lub toku indywidualnych negocjacji z klientem przed wykonaniem usługi. Dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą przewidziane zostały interesujące upusty cenowe.
Powrót: Wawer > biura rachunkowe
| 341
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin