Wizytówka firmy: EUROTRAD Wojciech Gilewski

Kontakt: EUROTRAD Wojciech Gilewski
targeo
ul. Nalewki 8/89 00-158 Warszawa
tel.kom.602 709 041
Opis firmy i działalności:

W odróżnieniu od pozostałych przedsiębiorstw tego rodzaju działających na rynku EUROTRAD to firma zarządzana przez czynnego zawodowo tłumacza, co ma decydujące znaczenie dla jej wiarygodności handlowej.

EUROTRAD oferuje kompletną obsługę tłumaczeniową spotkań, konferencji, kongresów niezależnie od dziedziny i miejsca ich organizacji, oddając do dyspozycji klienta pojedynczych wykonawców lub też starannie dobrane zespoły tłumaczy o właściwym profilu specjalizacji. Oferuje również klientowi możliwość wynajmu sprzętu do tłumaczenia symultanicznego oraz nagłośnienia pomieszczeń.

EUROTRAD kieruje swoje usługi zarówno pod adresem klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych, prywatnych i publicznych. Posiada doświadczenie zdobywane w czasie realizacji zamówień najwyższych władz państwowych RP, instytucji centralnych, wielkich międzynarodowych grup działających na terenie Polski, ale też przy obsłudze potrzeb średniej i małej przedsiębiorczości o kapitale polskim lub zagranicznym. Jej szef również ma na swoim koncie wiele różnorakich dokonań zawodowych.

Powrót: Śródmieście > tłumacze
| 869
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin