Wizytówka firmy: Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica - Miładowska

Kontakt: Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica - Miładowska
targeo
ul. Zamiany 8 LU 20202-786 Warszawa
tel.kom.509 959 444tel.22 810 00 61
Opis firmy i działalności:

Jestem absolwentką wydziału prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie. Studia ukończyłam w 2005 roku z wynikiem bardzo dobrym.

Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać jeszcze na studiach pracując m.in. w Kancelarii Komornika Sądowego Rewiru V przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi pana Adama Goneta.

Od 2006 roku prowadzę indywidualną praktykę zawodową, najpierw jako prawniczka, tworząc Kancelarię Prawną Raguza, a obecnie jako adwokat.

Od 2007 roku pracuję pro publico bono w ramach Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów, udzielając porad prawnych osobom dotkniętym skutkami reprywatyzacji, polityki lokalowej m.st. Warszawy oraz mających problemy mieszkaniowe na skutek bycia ofiarami przemocy domowej jak i systemowej.

W zakres oferty Kancelarii wchodzi pełen zakres obsługi prawnej, w tym reprezentacja w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, w postępowaniach polubownych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism i pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych i umów.

Kancelaria oferuje również obsługę przedsiębiorców, zarówno będących osobami fizycznymi, jak i osobami prawnymi.

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów, udzielając bezpłatnej pomocy prawnej na rzecz osób zamieszkujących w zasobach lokalowych miasta (lokale komunalne, socjalne), lokatorów zreprywatyzowanych kamienic, oraz ofiar przemocy domowej ubiegających się o udzielenie pomocy lokalowej.

Produkty, usługi, marki:

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze osób fizycznych w zakresie:

  • prawa cywilnego, w tym: sprawy o zapłatę, zachowek, zadośćuczynienie, odszkodowanie, zniesienie współwłasności, spory wynikające z umów
  • prawa lokalowego, w tym: sprawy dotyczące lokali komunalnych i socjalnych, sprawy o ustalenie wstąpienia w stosunek najmu, istnienie stosunku najmu, eksmisję
  • prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym: sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty, władzę rodzicielską, eksmisję ze wspólnie zajmowanego lokalu, zniesienie majątku wspólnego
  • prawa spadkowego – m.in. sprawy o stwierdzenie nabycia praw do spadku, zachowek, dział spadku
  • prawa administracyjnego – m.in. o najem lokalu z zasobów lokalowych miasta (komunalnego), nieruchomości
  • postępowań egzekucyjnych w postępowaniu cywilnych
  • prawa nieruchomości, w tym: obrót nieruchomościami
  • prawa spółdzielczego
Powrót: Ursynów > kancelarie
| 267
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin