Wizytówka firmy: KANCELARIA ADWOKACKA Dr Dariusz Erwin Kotłowski

Kontakt: KANCELARIA ADWOKACKA Dr Dariusz Erwin Kotłowski
targeo
ul. Towarowa 33 00-869 Warszawa
tel.22 632 19 60tel.kom.662 422 012
Opis firmy i działalności:

Kancelaria Adwokacka dr Dariusz Erwin Kotłowski działająca na rynku usług prawniczych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu, w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług zatrudnia pracowników posiadających odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe nabyte w kraju i za granicą.

Ponadto Kancelaria na stałe współpracuje i zatrudnia ekspertów posiadających duży dorobek naukowy, oraz praktykę zawodową w zakresie różnych specjalizacji i dziedzin prawa, w tym: prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, prawa karnego skarbowego, prawa upadłościowego (restrukturyzacyjnego), prawa podatkowego, prawa gospodarczego. Otrzymaliśmy pozytywną opinię w ramach procedury oceny Kancelarii w Ogólnopolskim Programie Akredytacyjnym "Wysoka Jakość Usług Prawnych".

W trakcie realizacji powierzonych spraw zapewniamy klientom kompleksową obsługę i reprezentację przed sądami powszechnymi wszystkich instancji i na wszystkich etapach postępowań, przed policją, prokuraturą, urzędami skarbowymi i innymi organami szeroko pojętej administracji publicznej, jak również w postępowaniu wykonawczym i egzekucyjnym.

Kancelaria stawia przede wszystkim na dobro Klienta starając się wyprzedzać czasowo ewentualne zdarzenia i skutki prawne jakie mogą nastąpić w przyszłości. Pracownicy nie ograniczają swego działania wyłącznie do godzin pracy Kancelarii, lecz dostosowują je do oczekiwań i potrzeb Klienta, jak również do specyfiki realizowanego zlecenia.

Produkty, usługi, marki:

Kancelaria oferuje swoje usługi dla Klientów indywidualnych jak również podmiotów gospodarczych w zakresie:

  • prawa administracyjnego
  • prawa cywilnego
  • prawa rodzinnego i opiekuńczego
  • prawa gospodarczego prawa upadłościowego (restrukturyzacyjnego)
  • prawa podatkowego
  • prawa karnego
  • prawa karnego skabowego
Powrót: Wola > kancelarie
| 160
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin