Wizytówka firmy: Kids Academy Preschool

Kontakt: Kids Academy Preschool
targeo
ul. Arbuzowa 33D 02-747 Warszawa
tel.kom.510 077 979
Opis firmy i działalności:

W Przedszkolu realizowane są dwie podstawowy programowe: MEN oraz British National Curriculum.

Nasze przedszkole za nadrzędny cel stawia sobie dobre samopoczucie dziecka. W Kids Academy Preschool stosujemy metodę immersji językowej, uważaną za jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych sposobów nauki języka obcego. Dzięki glottodydaktyce dzieci dążą samodzielnego myślenia i twórczego podejścia do nauki. Z własnej woli podejmują się poszukiwania wiedzy i inspirują otaczającym światem.

Dzieci, które ukończyły przedszkole dwujęzyczne Wilanów Kids’ Academy, dostają się do wybranych przez rodziców szkół prywatnych oraz społecznych. Nasi absolwenci mają nie tylko dużą wiedzę, ale też pewność siebie i umiejętności, które są niezbędna podczas rozwiązywania wymagających zadań.

Dzięki rozwojowi pod względem emocjonalnym dzieci w oczekiwanym czasie osiągają dojrzałość szkolną. To wszystko sprawia, że nowe wyzwania przyjmują ze spokojem i chętniej stawiają im czoła.

Kids Academy Preschool – dysponuje dużym, bezpiecznym placem zabaw. Jest on usytuowany z dala od głównych ulic miasta, co gwarantuje ciszę, spokój i lepszą jakość powietrza dla naszych podopiecznych.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani nauczyciele i pedagodzy podchodzący do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Część kadry posiada kompetencje i doświadczenie niezbędne do nauczania języka angielskiego grup małych dzieci.

We wszystkich działaniach wychowawczych współpracujemy z rodzicami. Nasze prywatne przedszkole w Warszawie wspiera rozwój inteligencji u dzieci, pozwala im zdobywać wykształcenie, ale również dba o rozwój empatii, wrażliwości oraz tolerancji względem rówieśników i przedstawicieli odmiennych kultur. Angażujemy się wychowanie aktywnych, zdrowych młodych ludzi, którzy nie są obojętni na problemy innych i samodzielnie radzą sobie w sprawach codziennych.

Podstawowym założeniem, na którym bazuje nasze przedszkole, jest zindywidualizowane podejście do każdego dziecka. Stawiamy na rozbudzanie naturalnych talentów i mocnych stron każdego podopiecznego, a także inspirujemy do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Takie połączenie gwarantuje powstanie bardzo silnej, naturalnej motywacji do kształcenia się. Nauka przebiega w dwóch językach: polskim oraz angielskim. Dzieci angażują się w nią za pomocą wszystkich zmysłów, bo rozwój jest ukierunkowany zgodnie z możliwościami i potencjałem każdego malucha.

Metoda immersji językowej – zanurzenia w języku – to, według naszego założenia, najlepszy sposób na rozwój umiejętności językowych.

Produkty, usługi, marki:

Nasze przedszkole to miejsce, w którym zapewniamy:

 • bezpieczeństwo Twojemu dziecku
 • empatyczną opiekę w odpowiedzi na potrzeby podopiecznych
 • możliwość radosnej zabawy i przeżywania szczęśliwych chwil w gronie rówieśników
 • indywidualne podejście do dziecka
 • najnowsze metody pracy i rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym
 • naturalną drogę nauki języka angielskiego
 • zaangażowanie native speakera do realizacji brytyjskiego programu nauczania
 • rozwój umiejętności interpersonalnych i społecznych dzieci, w tym w kwestii pomocy czy nawiązywania znajomości
 • tolerancję dla odmiennych poglądów i kultur w ramach organizacji dni nimi inspirowanych, takich jak „Dzień Brytyjski”, „Dzień Chiński”, „Dzień Żydowski”
 • nowoczesne warunki lokalowe i duży, bezpieczny plac zabaw
 • organizację dodatkowych wydarzeń, takich jak pokazy artystyczne, koncerty muzyczne, imprezy okolicznościowe, pikniki, przedstawienia, teatrzyki, wizyty gości, wyjazdy do teatru, kina, muzeum, parku czy ZOO
Powrót: Wilanów > przedszkola
| 198
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin