Wizytówka firmy: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE I ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY KUBUŚ

Kontakt: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE I ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY KUBUŚ
targeo
ul. Jeździecka 21F lok.1305-077 Warszawa
tel.kom.509 980 390
Opis firmy i działalności:

Przedszkole Publiczne Kubuś powstało pierwszego września 2008 roku pod nazwą Przedszkole Prywatne Kubuś. W styczniu 2018 roku jego status zmienił się na publiczne. Natomiast od września 2013 roku przy naszej placówce powstał Żłobek Niepubliczny Kubuś przeznaczony dla dzieci od 1 roku.

Cała placówka obejmuje 9 sal, a każda z nich ma metraż od 50 do 60 m i posiada łazienkę zawierającą prysznic, ubikacje i umywalki z mydłem w płynie i ręcznikami papierowymi. Każda z sal przeznaczona jest dla grupy do 25 dzieci. Dodatkowo mamy oddzielną szatnię,  pomieszczenie socjalne oraz kuchnię ze zmywalnią, a także wnętrza o charakterze biurowym. Każdy dzień kończymy ozonowaniem i dezynfekcją pomieszczeń oraz sprzątaniem przy użyciu profesjonalnych odkurzaczy bezpyłowych Rainbow i Karcher. Na I pierwsze piętro można się dostać schodami albo windą.

W otoczeniu lasku sosnowego mieści się plac zabaw przedszkola i żłobka.

Kuchnia znajduje się na miejscu, gdzie przyrządzamy zdrowe posiłki, które uwzględniają także specjalne diety dla dzieci tego wymagających.

Nasza kadra dydaktyczna ma wymagane kwalifikacje, a każda grupa dziecięca jest pod opieką wychowawcy i osoby wspomagającej.

Przedszkole przyjmuje dzieci posiadające orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Otrzymują one pełen zakres specjalistycznych zajęć terapeutycznych prowadzonych przez specjalistów. Podstawa programowa jest realizowana poprzez szereg zajęć: rytmikę, taniec, gimnastykę korekcyjną, język angielski, religię. Raz na miesiąc organizowany jest w placówce teatrzyk dla dzieci.

Przedszkole ma do dyspozycji psychologa i logopedę.

Produkty, usługi, marki:

W przedszkolu mamy grupy:

  • krasnali, biedronek, zajączków - maluchy (3-latki)
  • misiów - średniaki (4-latki)
  • pszczółek - zerówka (5 i 6-latki)

Pory posiłków w przedszkolu i żłobku:

  • śniadanie - o godz. 8:30
  • obiad - o godz. 13:00
  • podwieczorek - o godz. 15:00
Powrót: Wawer > przedszkola
| 234
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin