Wizytówka firmy: PRZEDSZKOLNY PUNKT TERAPEUTYCZNY TUKAN

Kontakt: PRZEDSZKOLNY PUNKT TERAPEUTYCZNY TUKAN
targeo
ul. Tużycka 12 03-683 Warszawa
tel.kom.535 570 249
Opis firmy i działalności:

Przedszkolny Punkt Terapeutyczny Tukan został założony na podstawie wiedzy i doświadczenia zdobytego w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu Tukan. Przez ponad 10 lat naszej pracy z dziećmi, opracowaliśmy skuteczne formy terapii dla dzieci ze spektrum autyzmu. Z wiedzy i doświadczenia z różnych metod terapeutycznych, opracowaliśmy naszą autorską, innowacyjną metodę.

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, a naszym celem jest terapia dzieci dotkniętych tą formą zaburzenia rozwojowego. Dzięki naszej pasji, pracy zespołowej i dobremu zrozumieniu problematyki spektrum autyzmu, stworzyliśmy nową placówkę w pełni dostosowaną do potrzeb dzieci z autyzmem.

Nasz zespół jest naszą największą zaletą, składający się z profesjonalistów zaangażowanych w terapię dzieci ze spektrum autyzmu. Każdy członek kadry posiada odpowiednie wykształcenie, umiejętności i zainteresowania, które uzupełniają się nawzajem. Wieloletnia współpraca pozwala nam na stały rozwój i doskonalenie naszych technik
terapeutycznych.

W naszej pracy kładziemy nacisk na współpracę i wymianę myśli, co pozwala nam na stały rozwój i wspólne tworzenie unikalnych rozwiązań. Wszyscy członkowie naszego zespołu współpracują ze sobą, dzieląc się swoimi umiejętnościami i wiedzą, co prowadzi do perfekcyjnej realizacji naszej misji.

Produkty, usługi, marki:

Metoda Tukana​:

  • Wyzwolenie pełnego potencjału dziecka
  • Wspieranie mocnych strony dziecka.
  • Spersonalizowane podejście do każdego dziecka oparte na szerokiej i bieżącej współpracy z rodzicem oraz obserwacji dziecka i na tej podstawie wyborze optymalnych metod terapeutycznych.
  • Polisensoryczne pobudzenie neuronów do aktywności oparte na pojęciu plastyczności mózgu.
  • ‍Podstawą metody Tukana jest szacunek do dziecka jego indywidualności i wolności.
Powrót: Targówek > przedszkola
| 122
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin