Wizytówka firmy: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 103

Kontakt: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 103
targeo
ul. Mokra 25 03-562 Warszawa
tel.22 679 18 27
Opis firmy i działalności:

Przedszkole nr 103 to miejsce, gdzie nasi wychowankowie czują się kochani, akceptowani i szczęśliwi. Jesteśmy placówką przyjazną, innowacyjną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole, nastawioną na osiąganie sukcesów. Wspieramy indywidualny rozwój dziecka oraz jego kreatywność, promujemy zdrowie fizyczne, a także dbamy, aby nasi wychowankowie znali swoje prawa i obowiązki.

Nasza placówka posiada osiem oddziałów przedszkolnych. Ponadto mamy ogród pełen różnorodnych drzew i krzewów, przyległy do budynku przedszkolnego, wyposażony w urządzenia do zabaw ruchowych takie jak:  sprzęt do wspinania się, karuzela, huśtawki, zjeżdżalnia, domki dla dzieci oraz  trzy piaskownice, a także ścieżka zdrowia z torem przeszkód. Dzieci mogą w nim bezpiecznie się bawić jak i odpoczywać, jak również prowadzić obserwacje przyrodnicze.

Nasi wychowankowie biorą udział w konkursach, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia, organizujemy również spotkania z ciekawymi ludźmi, teatrzyki, koncerty, imprezy okolicznościowe oraz wiele ciekawych wycieczek edukacyjnych. Naszą placówką zarządza Pani Dyrektor Elżbieta Wosk – Berdowska, wykwalifikowany pedagog, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

O Państwa pociechy dba wykwalifikowana kadra nauczycieli, którzy swoją pracę wykonują z należytą starannością i powołaniem, a także Panie pomoce nauczycielek oraz pracownicy obsługi. O pełne brzuszki Państwa pociech, a także dbanie o najświeższy towar i ciekawe menu troszczy się szefowa kuchni Pani Dorota oraz jej pomoce Pani Magda i Pani Renata. Płatnościami i finansami naszej placówki zajmuje się Pani Ewa.

Przedszkole rozpoczęło swoją działalność 7 września 1961r. Nasza placówka była od dawna oczekiwaną przez mieszkańców Targówka. Oddany budynek przedszkola nie był w pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb dzieci. Fundusze z budżetu państwa były nie wystarczające. Z pomocą placówce pospieszyli rodzice dzieci, które miały uczęszczać do przedszkola.

Uroczystość oddania do użytku nowego budynku przedszkola, odbyła się 16.10.1961 roku. Budynek przedszkolny przy ul. Mokrej 25 zgodnie z normą miał kwalifikację na 140 dzieci w 4 oddziałach przedszkolnych. Grupy liczyły po 32 dzieci. Przedszkole rozpoczęło działalność 1 września 1961 roku pod kierownictwem Pani Alicji Pernal. 1 września 1979 roku Inspektor Oświaty funkcję dyrektora przydzielił Jadwidze Tomaszewskiej. Od roku 1991 stanowisko dyrektora Przedszkola Nr 103 obejmuje Bożena Miziołek. Od  2006 roku przedszkolem zarządza Elżbieta Wosk-Berdowska.

Produkty, usługi, marki:

Nasi podopieczni poza zajęciami dydaktycznymi w grupie, biorą udział także w zajęciach dodatkowych takich jak:

  • Język angielski
  • Rytmika
  • Religia
Godziny otwarcia:

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od 6.30 do 17.00.

Powrót: Targówek > przedszkola
| 70
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin