Wizytówka firmy: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 131

Kontakt: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 131
targeo
ul. Sierpecka 9a 01-589 Warszawa
tel.22 833 05 73
Opis firmy i działalności:

Przedszkole nr 131 w Warszawie mieści się przy ulicy Sierpeckiej 9a jest placówką oświatową, publiczną, której organem prowadzącym jest Miasto Stołeczne Warszawa. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Mazowiecki Kurator Oświaty w Warszawie.

Przedszkole nr 131 powstało w 1952r. i mieści się w samodzielnym piętrowym budynku przystosowanym do potrzeb 100 dzieci. Sale dziecięce są przestrzenne, słoneczne, dobrze wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne. Posiadamy też salę rytmiczno-gimnastyczną wyposażoną w pianino i sprzęty niezbędne do przeprowadzania zajęć z gimnastyki korekcyjnej.

W sali tej organizowane są także imprezy i uroczystości okolicznościowe. Budynek otoczony jest dużym, zazielenionym ogrodem wyposażonym w zabawki terenowe, piaskownice, sprzęt sportowo-rekreacyjny, górkę do zjeżdżania zimą na sankach.

Teren wokół przedszkola jest spokojny i bezpieczny, jest częścią Parku im. Żołnierzy „Żywiciela”. Przedszkole posiada 100 miejsc organizacyjnych dla dzieci w wieku 3-6 lat, które uczęszczają do 4 oddziałów. Pracownicy Przedszkola Nr 131 są zintegrowanym i zgranym zespołem. Kadra pedagogiczna ma odpowiednie kwalifikacje zawodowe, a pracownicy obsługi są ludźmi doświadczonymi i kochającymi dzieci.

Przedszkole współpracuje z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 3 w Warszawie. Raz w tygodniu jest obecny w placówce psycholog, który prowadzi zajęcia terapeutyczno – wyrównawcze.

Produkty, usługi, marki:

W przedszkolu zatrudnieni są specjaliści prowadzący zajęcia:

  • rytmiczne,
  • gimnastyczne ogólnorozwojowe z elementami korekcyjnymi,
  • języka angielskiego.

W przedszkolu organizowane są:

  • koncerty muzyczne i teatrzyki prowadzone przez artystów scen warszawskich,
  • imprezy okolicznościowe,
  • plenerowe pikniki rodzinne,
  • wyjazdy do teatru i wyjścia do kina,
  • wycieczki.
Godziny otwarcia:

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

Powrót: Żoliborz > przedszkola
| 81
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin