Wizytówka firmy: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 428

Kontakt: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 428
targeo
ul. Myśliborska 35 03-185 Warszawa
tel.22 300 22 77
Opis firmy i działalności:

Przedszkole Nr 428 przy ulicy Myśliborskiej 35 w Warszawie jest położone na pięknym terenie, blisko zielonego ekosystemu Wisły obfitującego w roślinność i ptactwo, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu do rozwoju dzieci.

Jest to dwukondygnacyjny, nowoczesny budynek przystosowany do użytku dla osób  z niepełnosprawnością ruchową, 12 widnych i przestronnych sal   z zapleczem sanitarnym jest przygotowane do przyjęcia 290 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Przedszkole jest otoczone rozległym, zielonym terenem, na którym znajdują się place zabaw (dla dzieci starszych i dla dzieci młodszych) wyłożone bezpieczną nawierzchnią i wyposażone w kolorowe zestawy rekreacyjno-zabawowe oraz wygodny parking.

Wnętrza powstałego przedszkola utrzymane są w ciepłej kolorystyce, wyposażone w kolorowe meble i dywany sprzyjają dobrej zabawie i nauce. Każda z sal dziecięcych posiada sprzęt multimedialny: tablice interaktywne, komputery stacjonarne, a także sprzęt audio.

Na półkach znajdują się liczne gry i zabawki przystosowane do wieku dzieci. Budynek przedszkola jest zaprojektowany z wyobraźnią dzięki czemu jest funkcjonalny i przyjazny jego użytkownikom. Zapewnia bezpieczne warunki do rozwoju dzieci oraz daje wiele możliwości wspierania ich harmonijnego rozwoju. Dzięki dodatkowym specjalistycznym urządzeniom pozwala wspierać słabe strony, a stymulować mocne. Nowoczesne sprzęty spełniają najwyższe europejskie standardy.

Produkty, usługi, marki:

Zasadnicze elementy funkcjonalne obiektu to:

  • Umieszczone na parterze budynku - część wejściowa z przestronnym holem i dużą szatnią, pomieszczeniem dla ochrony i poczekalnią dla rodziców, pomieszczenia administracyjne, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze i techniczne z zapleczem socjalnym, sala wielofunkcyjna, sala do integracji sensorycznej, sala polisensoryczna, gabinety psychologa i logopedy
  • Cztery sale dydaktyczne o powierzchni ok. 75 m2 z zapleczem sanitarnym przystosowanym dla osób z niepełnosprawnością
  • Na piętrze budynku rozmieszczono 8 sal dydaktycznych z zapleczem sanitarnym oraz dwa gabinety przeznaczone dla specjalistów
Powrót: Białołęka > przedszkola
| 59
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin