Wizytówka firmy: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 446

Kontakt: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 446
targeo
ul. Anny German 5 01-794 Warszawa
tel.22 277 20 70
Opis firmy i działalności:

Każde dziecko jest dla nas ważne! Zrobimy wszystko, aby dzieci czuły się w naszym przedszkolu komfortowo i bezpieczne. Stworzymy warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju. Obiecujemy i gwarantujemy dobrą zabawę w połączeniu z efektywną nauką. Pełnimy także funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze i edukacyjne dla Rodziców.

Przedszkole nr 446 jest nowo powstałą placówką na warszawskim Żoliborzu. Przedszkole dysponuje nowoczesnymi salami z własnymi łazienkami, każda sala ma bezpośrednie wyjście do ogrodu i na plac zabaw. Przedszkole wyposażone jest w przestronną salę rytmiczną, gabinety specjalistyczne: logopedyczny i psychologiczny, a także gabinet pielęgniarki. W Przedszkolu na uwagę zasługuje w pełni wyposażona profesjonalna sala do terapii integracji sensorycznej. Dodatkowym atutem placówki jest wyposażenie w pomoce dydaktyczne: programy multimedialne do tablic interaktywnych, klocki konstrukcyjne, instrumenty muzyczne, teatrzyki i pacynki, labirynty dydaktyczne, gry planszowe, puzzle.

Kadrę pedagogiczną przedszkola tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o pełną ciepła i życzliwości atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy, wykorzystują koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie na najwyższym poziomie. Każdego dnia odkrywamy, eksperymentujemy, współpracujemy, gimnastykujemy się, śpiewamy, uczymy się angielskiego. Dokładamy wszelkich starań w codziennym kształtowaniu aktywności naszych najmłodszych. Nauczyciele i kadra wspierająca, każdego dnia troszczy się o bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie każdego dziecka. Panująca u nas wyjątkowa i ciepła atmosfera, jest zasługą starań wszystkich pracowników oraz współpracujących z nami rodziców.

Produkty, usługi, marki:

Informacje o przedszkolu:

  • 5 grup po 25 dzieci
  • Własna kuchnia
  • Logopeda i psycholog
Powrót: Żoliborz > przedszkola
| 126
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin