Wizytówka firmy: R-BUD Budowa Domów

Kontakt: R-BUD Budowa Domów
targeo
ul. Sonaty 2 lok.10302-744 Warszawa
tel.kom.501 701 698
Opis firmy i działalności:

Ze względu na naszą wiedzę, podczas prac budowlanych wprowadzamy unikatowe procedury wykonawcze. Następnie na podstawie tych procedur dokonujemy odbiorów poszczególnych etapów realizowanej budowy. Ponieważ budowa domów, to nasza specjalność. Przy realizacji domu uczestniczą tylko i wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży. Dzięki temu i innym zabiegom możemy udzielić na wykonywany zakres prac 5-letniej gwarancji.

Przejmujemy wszystkie zadania, związane z zakupami materiałów, wynajęciem dodatkowego sprzętu i maszyn. Wyręczamy Państwa w zakupie materiałów i przywozimy je na miejsce. Zapewniamy także niezbędny sprzęt, obsługę geodezyjną i tworzymy zaplecze socjalne.

Firma r-Bud Projekt zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego od 1995 roku. Jako firma specjalizująca się w usługach budowlanych możemy pochwalić się licznymi realizacjami. Obecnie mamy wykonanych około 70 domów.

Wykonujemy również przyłącza energii elektrycznej, wody i kanalizacji oraz opracowujemy do nich całą dokumentację. Prace rozpoczynamy i kończymy w ustalonych z Państwem terminach. Domy z rBudem budowane są kompleksowo. W naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone, technologie. Najczęściej budowa domu w naszej firmie realizowana jest w oparciu o technologie ceramiczne np.: Porotherm, Leier, Max, lub z gazobetonu, Ytonga, Silka i keramzytobetonu.

Budowę dzielimy na trzy etapy:

  • 2 miesiące - stan surowy
  • 2 miesiące - prace deweloperskie
  • 2 miesiące - prace pod klucz

Warto jednak zarezerwować sobie na budowę domu około jednego roku.

Ze względu na rosnące koszty energii nasza firma budowlana proponuje Państwu nowe, wysokie standardy ocieplenia budynków, które wpływają znacząco na obniżenie kosztów ogrzewania domu.

Produkty, usługi, marki:

rBud oferuje kompleksowe usługi w zakresie:

  • Budowy domów jednorodzinnych
  • Wykończenia wnętrz
  • Remonty i adaptacje
  • Pozostałe usługi ogólnobudowlane
R-BUD Budowa DomówR-BUD Budowa DomówR-BUD Budowa DomówR-BUD Budowa DomówR-BUD Budowa Domów
Powrót: Wesoła > usługi budowlane
| 1289
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin