Przychodnia przy ulicy Kleczewskiej 56 na warszawskich Bielanach mieści się w budynku jednopiętrowym, który został wyremontowany w 2017 roku. Po wejściu do budynku wejściem głównym znajduje się kwadratowy przedsionek. Na wprost jest rejestracja POZ i rejestracja rehabilitacyjna. Po lewej stronie za windą znajduje się Poradnia Ginekologiczna. Po wejściu do Poradni Dziecięcej, zarówno dzieci zdrowych jak i chorych, jest przedsionek, gdzie wskazane jest pozostawienie wózka dziecięcego. Następnie znajduje się poczekalnia i gabinety lekarskie. W Poradni Dzieci Zdrowych dodatkowo jest gabinet zabiegowy dla dzieci. Rejestracja obu poradni dziecięcych znajduje się na wprost wejść.
Na piętro pierwsze prowadzą schody znajdujące się w przedsionku wejścia głównego oraz winda, która jest po lewej stronie od rejestracji. Na pierwszym piętrze usytuowane są gabinety lekarza internisty, gabinet zabiegowy i gabinet pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych oraz Poradnia Rehabilitacji. Do Poradnia Rehabilitacji przynależy sala gimnastyczna, gabinety fizjoterapeutyczne, gabinet masażysty i gabinet lekarza rehabilitacji, pomieszczenia są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
W budynku przychodni znajdują się: Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych, w której realizowana jest również opieka koordynowana w POZ (parter i pierwsze piętro), Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci Zdrowych (parter, boczne wejście do przychodni), Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci Chorych (parter, boczne wejście do przychodni), Poradnia Ginekologiczna (parter), Poradnia Rehabilitacyjna (piętro pierwsze), Fizykoterapia (piętro pierwsze), sala gimnastyczna (piętro pierwsze), gabinet zabiegowy (piętro pierwsze). W całej przychodni dostępne są toalety dla pacjentów. Dostosowane są one również dla pacjentów niepełnosprawnych. W poradniach dziecięcych dodatkowo są zorganizowane miejsca umożliwiające przewijanie niemowląt.
Osoby niesłyszące mogą skorzystać z bezpłatnej usługi tłumacza języka migowego w formie on-line podczas wizyty w przychodni, w tym w rejestracji, u lekarza, pielęgniarki. Dostęp do tłumacza jest także możliwy przez stronę internetową, bez wychodzenia z domu.
Poradnie:
Badania: