Wizytówka firmy: ZAGADKA s.c. Przedszkole Niepubliczne

Kontakt: ZAGADKA s.c. Przedszkole Niepubliczne
targeo
ul. Sueska 2 02-761 Warszawa
tel.kom.510 104 297
Opis firmy i działalności:

Przedszkole ZAGADKA jest placówką niepubliczną, posiadającą trzy oddziały w domu jednorodzinnym przy ul. Sueskiej 2, na pograniczu Sadyby i Wilanowa.

Na parterze w budynku znajduje się taras z wyjściem do ogrodu, w którym - oczywiście przy sprzyjającej pogodzie – dzieci mogą się bawić na powietrzu, wśród zieleni pod opieką nauczycielek.

Już od ponad dwudziestu lat mamy przyjemność prowadzić naszą działalność, bowiem nasze przedszkole to placówka należące do firmy oświatowej ZAGADKA s.c., istniejącej od 1997 r. Jej właściciele i pracownicy stawiają na jakość i profesjonalizm w pracy z dziećmi.

Teren wokół jest całkowicie ogrodzony. Willowa architektura budynków sprawia miłe wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Troskliwa opieka i cierpliwość, dobry przykład i zachęta – tym kierujemy się by zapewnić dzieciom zarówno harmonijny rozwój jak i po prostu szczęśliwe dzieciństwo.

Produkty, usługi, marki:

Wszystkie zajęcia dodatkowe są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, współpracujących również z innymi placówkami oświatowymi. Godnym podkreślenia jest fakt, że angażowani lektorzy języka angielskiego są specjalistami w zakresie nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Organizujemy wycieczki na odpowiednie dla dzieci wystawy, do kin i teatrów oraz innych ciekawych miejsc. Pragniemy, aby pobyt w naszej placówce był przez dzieci oczekiwany i kojarzył się z miłą niespodzianką. Zawsze organizujemy święta rodzinne takie jak Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, dzień Dziecka, Bal Karnawałowy.

Niezależnie od zajęć przewidzianych do obowiązkowej realizacji przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w naszym przedszkolu odbywają się:

  • nauka języka angielskiego – jej podstawą jest ruch i zabawa. Zajęcia odbywają się 2 do 3 razy w tygodniu (w różnych cyklach czasowych, dostosowanych do możliwości percepcyjnych dzieci)
  • zajęcia logopedyczne – 1 raz w tygodniu
  • rytmika – 2 razy w tygodniu
  • zajęcia „Mały Kucharz” – 1 raz w tygodniu
  • gimnastyka korekcyjna – 2 razy w tygodniu
  • taniec – 1 raz w tygodniu
  • gra na prostych instrumentach perkusyjnych lub flecie – 1 raz w tygodniu
  • plastyka – 1 raz w tygodniu
  • warsztaty teatralne – 1 raz w tygodniu
Powrót: Mokotów > przedszkola
| 880
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin