STARTWydarzeniaAktualnościDodaj firmęKonkursy

Pracownik administracyjno-biurowy:
2021-12-14 Włochy tel.kom. 512 479 672 praca@mywspieramy.org
Zakres obowiązków: • Obsługa zamówień i zakupów • Koordynacja procesów operacyjnych i logistycznych Oczekiwania: • wykształcenie średnie • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) • Jesteśmy otwarci na współpracę również z osobami z orzeczoną umiarkowaną niepełnosprawnością Oferujemy • Pełen etat, umowa o pracę - benefity
EkoEdukatorka / EkoEdukator - Warszawa:
2018-09-12 Włochy tel.kom. 604 939 413 krawiec@atmoterm.pl
Główne zadania:podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców (nt ogólnych zagadnień zw. z poprawą jakości powietrza i możliwością uzyskania przez mieszkańców wsparcia w wymianie źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne),zebranie danych w formie krótkiej ankiety i ich wprowadzenie do narzędzia informatycznego,praca w terenie Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres krawiec@atmoterm.pl w temacie prosimy wpisać: Edukator – Imię i Nazwisko
Sprzedawca na stacji paliw BP:
2015-10-20 Włochy tel.kom. 784 095 229 monikalemanowicz5@wp.pl
SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW BP Oferujemy: uczciwe warunki zatrudnienia (umowa o pracę) na ¾ Na CV czekamy na stronie www.bp.pl/kariera , www.pracuj.pl lub na stacji BP Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kompletowanie zamówień - Warszawa:
2014-10-08 Włochy tel.kom. 668 018 030 kadry@issp.pl
Agencja Pracy Tymczasowej ISSP, nr rej. 10629 na zlecenie swojego klienta poszukuje osób chętnych do pracy przy komplementowaniu zamówień. Oferujemy: -pracę od zaraz -umowę zlecenie / o dzieło -pracę w godzinach ok. 6:30-16:00 -grafik ustalany z góry -stawka 10 zł brutto/h Wymagamy: -rzetelności -książeczka sanepidowska + aktualne badania Zgłoszenia wraz z numerem telefonu proszę przesyłać na adres mailowy: kadry@issp.pl.
Poszukiwana uczciwa niania:
2014-02-24 Włochy tel.kom. 507 201 975 ita74@wp.pl
Poszukuję niani dla 1,5 rocznego chłopca. Wymagania: doświadczenie pracy z dziećmi, brak nałogów, mile widziany kurs pierwszej pomocy, cierpliwość i chęći do pracy. Praca na terenie Nowych Włoch. Oosoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ita74@wp.pl W cv proszę zamieścić informację na temat oczekiwań finansowych i terminie podjęcia pracy.