STARTWydarzeniaAktualnościDodaj firmęKonkursy

Kelner w centrum Warszawy:
2019-09-09 Śródmieście tel.kom. 717 117 717 partner@recrute.info
Opis stanowiska: Praca jako kelner w hotelach w centrum Warszawy. Stawka na początek od 16,30 zł netto na godzinę Wymagania JEŻELI : * Masz ukończone 18 lat, * Posiadasz ważną legitymacją uczniowską/studencką, * Nie masz doświadczenia w gastronomi i chcesz je zdobyć, * Chcesz sam decydować kiedy pracujesz, * Chcesz pracować w najlepszych hotelach w Warszawie.
Samodzielny/a Księgowy/a:
2019-06-18 Śródmieście tel. 22 622 97 31 zwrzesinska@bcslegal.pl
Wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Zdolności analitycznego myślenia Znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości Bardzo dobra znajomość programów MS Office Obowiązki: - Przygotowywanie raportów w oparciu o dokumentację księgową Nadzór nad całością spraw księgowych i finansowych klientów Sporządzanie dekretacji VAT, PIT, CIT Rozliczenia rozrachunków oraz przygotowywanie przelewów Przygotowywanie bieżących zestawień i analiz
Grafik-praca zdalna dla osoby z orzecz.:
2018-11-22 Śródmieście praca1@obpon.pl
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Gipsowanie malowanie:
2015-07-13 Śródmieście tel.kom. 602 673 389 nandu@interia.pl
Gipsowanie malowanie dla solidnego fachowca w biurze na Brackiej stawka godzinowa d.u. Czesław 602673389
MENADŻER - DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ:
2015-02-15 Śródmieście tel.kom. 722 723 933 kontaktdrb@prokonto.pl
- pozyskiwanie informacji o osobach poszkodowanych w wypadkach, - praca dorywcza / dodatkowa, - pełna dowolność w zbieraniu informacji, - miejsce pracy wg uznania pracownika. Oferujemy - wynagrodzenie minimum100zł za każdy spisany kontakt prowizja od odzyskanego odszkodowania, - praca z najskuteczniejszymi w branży, - możliwość traktowania pracy jako dorywczej, dodatkowej a dla osób o dużym zaangażowaniu nawet pracę na stałe,
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY :
2014-05-22 Śródmieście tel.kom. 793 096 605 ezapal.pl@gmail.com
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Smoke Factory – dystrybutora elektronicznych papierosów oraz producenta liquidów, poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: - obecnie poszukujemy przedstawicieli w Warszawie CV prosimy składać na adres podany w kontakcie wraz z podpisaną klauzulą: